Antalya Escort Güzellikleri

Kulübüydüm ve güzel görünmek için uzanmayacağım. Paketlenmişti ve sevimli bir adam bulduğumda dans pistindeydim. Swooshy saçlar, beğendiğim gibi, ve oldukça de vücut. Birkaç çekim yapıp öğütüyoruz, sert. Belki bir saatlik danstan sonra ve birlikte çarpışan bedenlerimiz bana elimle tuttu, kulağımda bana yapmak istediği tüm kirli şeyleri fısıldayarak.

Kulübünü arka kapıyı kullanarak bıraktık ve beni arabasına götürdü. Kapıyı kapattığı anda, ellerimizi birbirimizden uzak tutamazdık. Arka koltuğa girerken beni kontrol ediyor ve öpüyordu. Sırtımda uzanıyordum (Emniyet kemeri omurgamın içine taşıyordu, ama aldırmamıştım). Elimi elbiseme uzattı ve külotumu yavaşça aşağıya çekti. Onları topukluma doğru çekti ve elbisemin altına geri döndü, klitorimi ovuşturarak parmaklarını içine ve dışına pompaladı. İnliyordum ve sessiz olmaya bile çalışmıyordum.

Kalbimin titremeye başlamasına kadar beni parmakladı ve ben geldim, sonra pantolonunu batırdım ve penisini daha çok inmeden önce beni kucağına çekiyordu. Ellerimi koltukların üstüne koyup aşağıya itdim, benim kedi benim sert, kalın, horoz üzerinde aşağı doğru gitmesine izin verdim. Gelmeden önce yaklaşık 5 dakika boyunca bunu yaptık.

Beni sırtımın üzerine koydu ve bacaklarımı omuzlarına koydu, sert bir şekilde soktu. O benim boynumda ısırıyordu ve cildime karşı fısıldadı “Seni bir kez daha cum yapmak istiyorum” diye titremeye başladıktan sonra benim horoz ile benim kedi yuttu, litterally çığlıklar icar başladı. Son bir kez geldim ve elbisemi yukarı itip midemde yüksek sesle dışarı çıkmasını sağladı.

Çıktık ve arabadan çıktım. Numara değiştirdik ve arabamı terk ettim. Önümüzdeki birkaç ay boyunca, bir ŞAŞIRTICI sevgilisiydi.

2 Yorumlar
  1. zura diyor

    Fiyat ne olacak?

  2. zura diyor

    Merhabalar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.